U bevindt zich op: Home Actueel Nieuws- en persberichten Blauwe zone in Westervoort

Blauwe zone in Westervoort

Gelijk met de opening van het station wordt op 11 december 2011 een blauwe zone ingesteld in het centrum van Westervoort. De maatregel wordt genomen om te voorkomen dat treinreizigers hun auto’s parkeren op de parkeerplaatsen van het Dorpsplein.  

Voor de andere bezoekers geldt een maximale parkeertijd van twee uur. De tijden dat de parkeerduurbeperking van kracht is, zijn gelijk aan de openingsuren van de meeste winkels.

De treinreizigers en de werkers kunnen de auto wel direct buiten het centrum parkeren op de 118 (de overige 59 worden pas in fase 2 aangelegd) speciaal aangelegde langparkeerplaatsen. Er wordt nog gewerkt aan de verharding van de laatste parkeerplaatsen.

Bewoners van het gebied komen in aanmerking voor een ontheffing en kunnen hun auto wel langer dan twee uur parkeren. Bewoners van het gebied die voor 26 november een aanvraag hebben ingediend, krijgen de ontheffing op tijd in huis. Aanvragers die later komen, lopen het risico de ontheffing pas na 11 december te ontvangen.

Snel naar